آراد برندینگ
خانه / حنا / کارخانه تولید کننده حنا یزدی با کیفیت

کارخانه تولید کننده حنا یزدی با کیفیت

حنا یکی از گیاهان پرمصرف در بسیاری از کشورهای جهان است که به عنوان رنگ طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد و فواید زیادی برای پوست و مو دارد. در کشور ما این محصول  در شهرهای مختلف به ویژه شهر یزد با کیفیت بالا تولید و ارائه می شود. شرکت تولید کننده حنا یزدی با استفاده از جدیدترین دستگاه ها این محصول را با بهترین کیفیت  فرآوری و در بسته بندی های استاندارد تولید و ارائه می کند.

کارخانه تولید کننده حنا یزدی با کیفیت

زراعت حنا به چه روش هایی صورت می گیرد؟

زراعت حنا به چه روش هایی صورت می گیرد؟زراعت حنا به سه روش انجام می شود که عبارت است از:

  • کشت بذر در زمین اصلی: در این روش بذرها را به فواصل معین در زمین می کارند.
  • کشت قلمه کاری: در این روش قلمه ها و یا پاجوش های سالم و بدون هیچ خرابی را از بوته های قدیمی جدا می کنند و باید اندازه ی مشخصی داشته باشد و در زمین می کارند.
  • کشت بذر در خرانه و سپس انتقال آنها به زمین اصلی: برای برداشت محصولی مرغوب و باکیفیت ابتدا باید بذر حنا را در خزانه کاشت و سپس نهال ها را به زمین اصلی منتقل نمود.

زمان و نحوه برداشت صحیح در کیفیت و کمیت برداشت محصول در سال اول بسیار مؤثر بوده که معمولاً در تیرماه و آبانماه برداشت آن انجام می شود و از سال دوم تعداد چین های سالیانه به سه مرتبه افزایش می یابد و در سالهای بعد به چهار نوبت افزایش پیدا می کند. حنا با توجه به کاربرد فراوان و خواص زیاد این روزها بازار فروش بسیار داغی دارد و مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

خواص بی نظیر حنا چیست؟

خواص بی نظیر حنا چیست؟ حنا برای مو بسیار پرخاصیت است و این محصول را می توان برای رنگ کردن مو استفاده کرد که رنگ قهوه ای زیبایی به موها می دهد. این گیاه کاربردهای زیادی دارد که یکی از بهترین مواد در زیبایی پوست و مو می باشد و سال هاست که بسیاری از افراد از این محصول برای تغذیه و زیبا کردن مو و پوست خود استفاده می کنند. حنا دارای فواید و خواص فراوانی می باشد که از مهمترین فواید و خواص حنا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • در جوان سازی پوست بسیار مؤثر می باشد.
  • باعث سفید و روشن شدن پوست می شود.
  • برای درمان جوش و آکنه بسیار مفید است.
  • در رفع آفتاب سوختگی بسیار مؤثر می باشد.
  • باعث کلاژن سازی پوست می شود.
  • در بهبود انواع زخم تأثیر گذار می باشد.

تولید و فروش حنا یزدی اصل

تولید و فروش حنا یزدی اصل یکی از استان های تولید کننده گیاه حنا استان یزد می باشد که این محصول را پس از برداشت در کارخانه های تولید کننده با استفاده از دستگاه های پیشرفته خشک و فرآوری نموده و به صورت پودر در بسته بندی های متنوع و در اوزان مختلف ارائه می گردد.

با توجه به اینکه این محصول کاربرد زیادی برای پوست و زیبایی دارد، از فروش بسیار خوبی برخوردار می باشد. این گیاه برای لطافت و نرمی پوست و مو بسیار مفید است و در تولید بسیاری از شامپوها نیز مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری از کارخانه های مواد بهداشتی از خریداران عمده این محصول ارزشمند می باشند.

بهترین بسته بندی برای حنا کیسه های کرباسی می باشد، زیرا پودر سبز حنا نسبت به نور بسیار حساس است و باید در بسته بندی هایی نگهداری شود که از نور و گرما محافظت شود و محیط های مرطوب برای نگهداری حنا مناسب نمی باشد.

امروزه این محصول پس از برداشت به صورت سنتی و صنعتی تهیه می شود و به روش سنتی در کارگاه های حناسابی در یزد و با سنگ آسیاب آماده و فرآوری می شود. حنا یزدی اصل علاوه بر ارائه در داخل کشور به بسیاری از کشورها صادر می شود و صادرات این محصول توسط بازرگانان به کشورهایی نظیر روسیه، عراق و حوزه خلیج فارس انجام می شود که به دلیل مرغوبیت و کیفیت بالا در کشورهای مقصد نیز فروش بسیار خوبی دارد.

مطلب پیشنهادی

نماینده پخش حنا دارویی مرغوب در تهران

گیاه حنا در مناطق خشک و گرم به خوبی رشد می کند. حنا از جمله پرمصرف ترین و پرخاصیت ترین گیاهان دارویی در ایران شناخته شده است که همواره مورد توجه طب سنتی قرار گر

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما