آراد برندینگ
خانه / سدر / کارخانه تولید سدر گیاهی ارزان قیمت

کارخانه تولید سدر گیاهی ارزان قیمت

تولید سدر گیاهی با توجه به فواید بیشمار آن در سال های اخیر رونق فراوانی یافته است. گیاه سدر فواید بی شماری نهفته در برگها، صمغ و میوه اش دارد. در این مقاله به بررسی خواص درمانی این گیاه و مشخصات سدر گیاهی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

کارخانه تولید سدر گیاهی ارزان قیمت

روش استفاده از سدر برای بدن

روش استفاده از سدر برای بدنهمان طور که اشاره شد سدر خواص درمانی فراوانی دارد. این گیاه کمک شایانی در سلامت پوست و موهایتان خواهد کرد.
اما پیش از هرچیز بیایید با روش های گوناگون استفاده از این محصول در رسیدن به اهداف گوناگون مطرح شده آشنا شویم.

یکی از روش های استفاده از سدر، به کار بردن آن به عنوان ماسک می باشد. از مزایای استفاده از ماسک سدر به ارمغان آوردن پوستی شاداب و روشن می باشد. این مقوله یکی از موارد مورد توجه افرادی که زیبایی و سلامت پوست صورت برایشان از اهمیت ویژه ای برخوردار است می باشد.

این ماسک همچنین به عنوان یک لایه بردار عمل می کند و از دیگر مزیت های مطرح شده برای آن کاهش التهاب جوش های صورتتان می باشد.

نکته جالب توجه فواید بی شمار میوه این گیاه می باشد. یعنی علاوه بر استفاده از برگ مفید این گیاه می توانید برای برداشت فواید گوناگون این گیاه از میوه آن نیز استفاده کنید.

از بین بردن جای زخم های کهنه بر بدن یکی دیگر از فوایدی ست که می توان برای این گیاه برشمرد. برای رسیدن به این مقصود معمولاً ترکیب آب و پودر این گیاه بر روی زخم ماساژ داده و سپس شسته می شود. برای رسیدن به این هدف باید این کار به کرّات صورت پذیرد.

تولید شامپو برای پیشگیری از ریز مو از دیگر مصارف سدر می باشد. همچنین صمغ این گیاه در درمان شوره سر تاثیر به سزایی داشته و به سلامت پوست سر و مویتان کمک شایانی خواهد کرد.

سدر گیاهی دارای چه مشخصاتی است؟

سدر گیاهی دارای چه مشخصاتی است؟با توجه به مطالب ارائه شده در بخش قبل به این مهم پی می بریم که یکی از ویژگی های برجسته سدر گیاهی خواص درمانی بی شمار آن می باشد.

علاوه بر کشور ما سدر انواع متنوعی در اقصی نقاط جهان دارد. از این میان می توان به انواع «سدر لبنانی»، «سدر هیمالیایی»، «سدر اطلس» و … اشاره کرد.

اما بیایید کمی بیشتر به مشخصات ظاهری گیاه سدر بپردازیم.
گیاه سدر گیاهی بوته ای می باشد. با شاخه های فراوانی که دارای پوششی از کرک می باشند.برگ های این گیاه ساده می باشند. رنگ برگ های این گیاه سبز روشن بوده و گل های بزرگ سفید رنگی دارد. میوه آن بیضوی و گوشت دار می باشد. رنگ این میوه سبز بوده و به مرور زمان تمایل به قرمز پیدا می کند.

این گل در فصل بهار تا پایان تابستان گل می دهد.

بهترین تولید کننده سدر با کیفیت در کشور

بهترین تولید کننده سدر با کیفیت در کشور تولید سدر با کیفیت یکی از تجارت های مهم در کشور ماست. با توجه به استقبال ویژه مصرف کنندگان به محصولات بهداشتی تولید این محصول روز به روز بیش از پیش می باشد. این استقبال به ویژه در سالهای اخیر و به علت بالا رفتن اهمیت سلامت پوست و مو تبدیل شدن این موارد به دغدغه اغلب افراد جامعه افزایش چشم گیری یافته است.

از دلایل دیگر اقبال عمومی به سدر گیاهی ارگانیک بودن آن است. این گیاه به صورت خام و در بسته هایی در اندازه های مختلف و همچنین به صورت شامپو و دیگر محصولات بهداشتی در بازار عرضه می شود.

از موارد مهم در تولید با کیفیت این محصول توجه به نحوه نگهداری از آن می باشد. کشت و برداشت محصول در آب و هوای مناسب و در شرایط متناسب با طبیعت آن سبب رشد درست و قوی این گیاه می شود. برداشت به موقع و صحیح برگها و میوه این گیاه از دیگر موارد مهمی ست که تولید کنندگان آن در باید مد نظر قرار دهند.

مشتریان عمده این تولید کننده ها تولیدی های انواع شامپوها موی سر و صابون های صورت می باشند.

این محصول همچنین به صورت عمده و جزئی در شکل های برگ و پودر به فروش می رسد. همچنین می توان صمغ این گیاه را در بازار یافت و از آن برای دستیابی به اهداف یاد شده در بخش های پیشین استفاده کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون انواع مختلف محصولات سدر، نحوه استفاده، طریقه خرید و قیمت انواع آن با ما تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت پودر سدر صادراتی ایرانی

پودر سدر صادراتی از رایج ترین محصولاتی است که به شکل انبوه به بهره برداری می رسد. پودر سدر محصولی است که از برگ درخت کنار به دست می آید. محبوبیت این محصول به دل

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما