آراد برندینگ
خانه / حنا / معتبر ترین تولید کننده حنا عمده در کشور

معتبر ترین تولید کننده حنا عمده در کشور

در سراسر ایران معتبر ترین تولید کننده حنا عمده وجود دارد.با توجه به این که حنا را می توان با کیفیت های متفاوتی روانه بازار کرد تولیدکنندگان معتبری در سراسر ایران حنای درجه یک از بهترین برندهای تولید شده حنا،در بازار داخلی و خارجی پخش می کنند.

معتبر ترین تولید کننده حنا عمده در کشور

بهترین پودر حنا برای مو

بهترین پودر حنا برای موبهترین پودر حنا، حنایی می باشد که خالص باشد و ناخالصی در آن وجود نداشته باشد.حنا محصولی گیاهی است و بنابراین به مرور زمان کیفیتش کاهش می یابد.پس برای انتخاب پودر حنا باید به تاریخ تولید آن توجه کنید.تشخیص رنگ حناها با توجه به این که همه حناها دارای رنگ قرمز-قهوه ای هستند و با توجه به ناحیه به عمل آمدن آن از نظر رنگی متفاوت است.حنای آفریقایی قرمز گرم،حنای ایران قرمز عمیق و حنای هندی قرمز مایل به قهوه ای می باشد.اگه به غیر از این رنگ ها بود ناخالصی دارد مواد شیمیایی در آن وجود دارد.حنای با کیفیت چندین بار الک شده است.حنای ارزان نیازمند چند بار الک هستند و توری صافی را مسدود می کنند. حنا می تواند سایه های از سبز تا قرمز مایل به قهوه ای داشته باشد. نوع موی و طبیعت رنگ موی تان را به همراه نتیجه مورد نظر بررسی کنید.همچنین تاریخ انقضا را بررسی کنید.               

چند نکته مهم برای خرید عمده حنا

چند نکته مهم برای خرید عمده حنانکته مهمی که در هنگام خرید عمده حنا باید نظر بگیریم ابتدا باید به تاریخ تولیدش توجه کنید.ابتدا باید مقدار کمی از حنا خریداری کرد و امتحان کنیم در صورتی که از راضی بودیم به صورت عمده خرید کنیم.حنا باید به آن توجه داشته باشند ، این است که رنگ حنای طبیعی ، هیچ گاه به سمت رنگ مشکی کشید نمی شود.و همیشه ته رنگی از قرمز در آن وجود دارد حناهای,که خیلی مشکی هستن حنا نیستند.با نام حنای هندی در بازار به فروش می رسند. رنگ مشکی موجود در این محصولات، ناشی از وجود پارفنیلین دی آمین، ماده ای است که در رنگ های صنعتی به کار می رفته.  و اخیرا، به عنوان حنای مشکی هندی وارد ایران شده است. دلیل استفاده از حنای مشکی، رنگ پذیری بالا و راحت تر آن برای تاتو کار است. استفاده از این ماده به عنوان تاتو یا به عنوان رنگ مو عوارض زیادی دارد. شایع ترین این عوارض شامل واکنش های حساسیتی شدید پوستی، قرمز و خارش شدید  ،تاول، زخم باز و اسکار می شوند.

تولید و فروش حنا به صورت عمده و خرده

تولید و فروش حنا به صورت عمده و خردهدر ایران به دلیل پرورش درخت کارخانه متعددی در زمینه تولید و فروش حنا فعالیت میکنند .تولید کننده حنا در ایران توانسته اند با تولید حنا در حجم هایی بالاتر از نیاز داخلی در انجام فعالیت های صادراتی شرکت نموده و سود آوری می نمایند .از انجا که صادرات حنا برای کشور و همچنین واحد های تولید کننده ارز آوری بالایی دارد از اینرو بسیاری از تولیدکنندگان برای ارز آوری بیشتر خود در پی یافتن راهکارهایی برای افزایش حجم تولیدات خود هستند. یکی از این راهکار ها اقدام به گسترش واحدهای پروش دهنده گیاه حنا می باشد. از دیگر راهکار های می توان به افزایش کارکنان در واحد های تولید اشاره نمود. برترین تولید کننده های حنا در ایران که از اهمیت بالایی در کشور برخوردارند بازاری های یزدی می باشند نقش مهمی در تولید حنا های با کیفیت دارند. این تولید کننده همچنین در نظر دارند که با افزایش حجم تولید پودر حنا از طریق کاشت بیشتر درختچه حنا سیاه حجم تولید این محصول را افزایش داده و از این طریق از واردات بی رویه این نوع حنا جلوگیری کنند زیرا این نمونه حنا علاوه بر استفاده به عنوان رنگ مو برای طراحی و تاتو موقت کاربرد دارد امروزه در ایران به طور عمده ای خرید فروش حنا می شود.دلیل جلوگیری از واردات بی رویه حنا این است که از خروج ارز از کشور جلوگیری شده و همچنین چرخه تولید در ایران رونق بالایی به خود بگیرد زیرا از این طریق کشور می تواند از راستای مصرف کنندگان این نوع محصول خارج شده و تامین کننده انحصاری محصولات بشوند.

مطلب پیشنهادی

نماینده پخش حنا دارویی مرغوب در تهران

گیاه حنا در مناطق خشک و گرم به خوبی رشد می کند. حنا از جمله پرمصرف ترین و پرخاصیت ترین گیاهان دارویی در ایران شناخته شده است که همواره مورد توجه طب سنتی قرار گر

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما