آراد برندینگ
خانه / حنا / مراکز توزیع حنا دارویی در کشور

مراکز توزیع حنا دارویی در کشور

شاید پیش آمده که از رشد کم موهایتان گله مند باشید؟ 

و یا به دنبال یک تقویت کننده‌ی رشد مو بدون مواد مضر شیمیایی باشید؟ 

و یا به دنبال یک تقویت کننده‌ی قوای جنسی باشید؟ 

و یا از سردردهای بیشماری رنج ببرید؟ 

جواب این سوالات را تنها می‌شود در یک کلمه جست‌وجو کرد آن هم چیزی نیست به غیر از حنای دارویی که مشاوران استفاده از حنا دارویی را به دلیل وجود سرشار مزیت‌های دارویی زیادی که دارد پیشنهاد می‌کنند. 

حنا گیاهی است که بیش از هزار خاصیت دارد و از همه مهمتر اینکه گیاهی است و در آن از هیچ مواد شیمیایی استفاده نمی‌شود.

مراکز توزیع حنا دارویی در کشور

موارد استفاده از حنا دارویی ممتاز

موارد استفاده از حنا دارویی ممتاز

این داروی گیاهی اعجاب انگیز با خواص گیاهی فراوانی که دارد علاوه بر خاصیت‌های دیگری که هنوز کشف نشده و شاید در سال‌های متمادی آینده به آن پی ببرند در حال حاضر سرشار از خواصی می‌باشند که ما به بسیاری موارد استفاده حنا مختصرا اشاره‌ای میکنیم. 

استفاده از این گیاه پوست و مو را شاداب و زیباتر می‌کند و دارویی در رفع خوره مو میباشد. 

شاید برای چندمین بار است که از رنگ مو استفاده کرده اید، و دقت کرده‌اید که در زمان استفاده از رنگ مو سر به شدت داغ می‌شود که این گرما عوارضی چون سوختگی ریشه‌ی مو و سفید شدن زودرس موها و در نتیجه ضعیف شدن پیاز مو را در پی خواهد داشت، اما استفاده از حنا باعث خنکی پوست سر و نفس کشیدن ریشه‌ی مو و پیاز مو می‌شود و درخشندگی فراوانی را به سطح پوست و مو مصرف کننده می‌بخشد. 

خواص دیگری که قبل تر گفتیم استفاده نکردن مواد شیمیایی در این محصول است که در نتیجه ضد میکروب و بسیار مفید برای شوره سر میباشد. 

از آنجا که حنا دارویی است گیاهی مواد مغذی و مفیدی را در خود دارد که به تقویت و ترمیم مو و حفظ تعادل پی اچ مو می‌شود. 

البته لازم به ذکر است که مصرف بی‌رویه هر مواد دارویی می‌تواند برعکس عمل کرده و عوارضی در بر داشته باشد. 


مزایای استفاده از حنا دارویی

مزایای استفاده از حنا دارویی

ایرانیان در گذشته از داروهای گیاهی به وفور استفاده می‌کرده‌اند، شاید به این دلیل که از فواید این گیاهان آگاه بوده‌اند، چرا که از دیرباز و در کتب تاریخی بسیاری به خواص داروهای گیاهی از جمله حنا اشاره شده است، لذا بر آن هستیم تا شماری از این مزایای حنا دارویی را که مشاوران و متخصصان ما از کتب و منابع مختلف فرآوری کرده‌اند را توضیحی مختصر و سودمند دهیم. 

حنا در قدیم هم به مصارف خوردنی هم موضعی می‌شناختند اما امروزه فقط در بسیاری موارد می‌شود به مصارف موضعی آن پی برد. 

در بسیاری از کتب پزشکی و طب سنتی ایران و یا سایر کشورها تمدن‌ها چندین بار به خواص حنا در باب درمان امراض پوستی از قبیل جزام و آکنه و زردی پوست و حتی سنگ کلیه به جهت خواص ضد قارچ و ضد میکروبی و ضد عفونتی آن پی برده‌اند. 

در بسیاری از موارد می‌توان از حنا برای مراقبت پوست در برابر آفتاب هم استفاده نمود. 

حنا همچنین در از بین بردن بوی بد پا بسیار موثر است. چرا که از تعریق بیش از حد در پل جلوگیری می‌کند. استفاده از حنا به صورت خمیر در کف پا یکی از موثرترین درمانها در از بین بردن بوی بد پا و همراه آن تقویت قوای جنسی میباشد. 

فروش بهترین حنا با نازلترین قیمت

فروش بهترین حنا با نازلترین قیمتدر صحبت‌های قبل، از فواید حنا بسیار گفتیم اما در ادامه می‌خواهیم به نکته‌ی مهمی یعنی فروش بهترین حنا اشاره کنیم. اگر به دنبال یک فرآورده حنایی می‌گردید باید به این نکته توجه کنید که در ساخت حنا از ماده‌ی پارافینیلین دیآمین استفاده نشده باشد. چرا که استفاده از این ماده شیمیایی می‌تواند واکنش های آلرژیک بوجود آورد، و منجر به شکنندگی پوست شود. لذا از آنجایی که می‌شود از بسیاری فروشگاه ها و سایت ها این موارد را خریداری کرد پیشنهاد می‌شود در خرید خود بسیار توجه داشته باشید و از فروشگاه‌های معتبر خرید نمایید. 

مطلب پیشنهادی

نماینده پخش حنا دارویی مرغوب در تهران

گیاه حنا در مناطق خشک و گرم به خوبی رشد می کند. حنا از جمله پرمصرف ترین و پرخاصیت ترین گیاهان دارویی در ایران شناخته شده است که همواره مورد توجه طب سنتی قرار گر

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما