آراد برندینگ
خانه / حنا / خرید حنا سنتی با کمترین قیمت ممکن

خرید حنا سنتی با کمترین قیمت ممکن

حنا سنتی یکی از انواع گیاهان دارویی به شمار می آید. استفاده از حنا از گذشته تا به اکنون جود داشته است اما امروزه با پیشرفت علم به خصوصیات بسیاری از حنا سنتی در زمینه پزشکی و داروسازی پی برده شده است و اهمیت آن بیش از پیش است. برای تهیه حنا ابتدا برگ های درخت آن را جدا می کنند بعد از عمل خشک کردن برگ ها آنها را آسیاب می کنند و آنها را چندین بار الک می کنند تا به صورت پودر بسیار ریز و نرمی درآید.

خرید حنا سنتی با کمترین قیمت ممکن

حنا سنتی ایرانی چه مشخصاتی دارد؟

حنا سنتی ایرانی چه مشخصاتی دارد؟ در هنگام خرید باید به مشخصات حنا سنتی دقت فراوانی شود تا بتوانیم جنس اصل آن را تهیه کنیم. حنا سنتی دارای رنگی بین سبز متمایل به قهوه ای است همچنین بوی بسیار معطری دارد و هنگامی که با آب مخلوط می شود رنگ قرمزی تولید می کند. حنا سنتی دارای خواص و ویژگی های بسیاری به شرح ذیل می باشد: از آن در هنگام جشن به خصوص جشن عروسی برای حنا بستن عروس و داماد استفاده می شود، باعث تقویت ریشه موی سر می شود، شوره سر را از بین می برد، برای جلوگیری از آفتاب سوختگی موثر می باشد، ضماد آن برای درمان زخم و عفونت به خصوص عفونت ناخن مفید است همچنین باعث استحکام ناخن و پوست سر می شود، از آن برای رنگ زدن مو استفاده می کنند و به گونه ای است که از حنا به عنوان یک رنگ موی طبیعی یاد می شود، برای تسکین دردهایی مانند کمر درد و سر درد مناسب است، خاصیت ضدعفونی کننده دارد و ضد قارچ و باکتری است.همچنین حنا علاوه بر خواصی که به صورت موضعی دارد از طریق مصرف خوراکی آن هم تاثیراتی برای سلامت بدن دارد البته باید توجه داشت که تنها مقدار بسیار کمی از آن یعنی حدود پنج گرم از آن قابل خوردن است و مصرف مقدار بیشتری از آن فرد را دچار آسیب جدی می کند و بسیار خطرناک می باشد. از جمله بیماری هایی که با خوردن حنا معالجه می شوند می توان به مواردی از این قبیل اشاره نمود: درمان اسهال، درمان ضد بارداری، ادرار آور و در درمان زخم معده و روده نقش دارد.

نکات مهم در خرید حنا سنتی

نکات مهم در خرید حنا سنتی ضمن خرید حنا سنتی باید به مشخصات روی بسته بندی آن توجه کرد تا از مشخصات و طریقه مصرف و از همه مهمتر با کیفیت بودن و تاریخ تولید آن اطلاع پیدا کنیم. همچنین باید دقت داشت که حنا در مقابل نور مستقیم خورشید نباشد زیرا آفتاب باعث می شود که حنا کیفیت خود را به مرور از دست بدهد بنابراین باید حنا را از مراکز معتبری خریداری کنیم.امروزه تولید کننده های فراوانی وجود دارند که به تولید حنا سنتی مشغول هستند و حنای تولیدی خود را با برندهای متنوعی وارد بازار فروش می کنند که کیفیت تمام برندهای تولید شده یکسان نمی باشد. حنای سنتی در بسته بندی های مختلفی از نظر وزن و جنس بسته بندی به بازار عرضه می شوند که سایر مشخصات حنا روی جلد بسته بندی حک شده است.

مرکز فروش حنا ارزان قیمت

مرکز فروش حنا ارزان قیمت فروش حنا در عطاری ها انجام می گیرد که معمولا انواع حنا از لحاظ کیفیت و قیمت در این مراکز موجود است. حنا ارزان قیمت به این معنا نیست که چون قیمت کمی دارد پس حتما کیفیت آن پایین است در واقع بعضی از کارخانه های تولیدی به خاطر اینکه شرکت و محصولات تولیدی خود را به مردم معرفی کنند محصول تولیدی خود را با قیمت مناسبی می فروشند در حالی که حنا سنتی که آنها تولید می کنند بسیار با کیفیت است و دارای بهترین برندهای موجود در کشور هستند.امروزه تعداد مراکزی که در آنها فروش حنا صورت می گیرد همواره رو به افزایش است زیرا میزان خرید آن به لحاظ خواص دارویی که دارد خیلی بالا است.

مطلب پیشنهادی

نماینده پخش حنا دارویی مرغوب در تهران

گیاه حنا در مناطق خشک و گرم به خوبی رشد می کند. حنا از جمله پرمصرف ترین و پرخاصیت ترین گیاهان دارویی در ایران شناخته شده است که همواره مورد توجه طب سنتی قرار گر

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما